
Сайлентблок верхнього переднього ричага TESLA MODEL 3 (5YJ3) / MODEL Y
- Готово до відправки
- Код: 88.0304
316 ₴
300 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
-5%
+380 (93) 748-36-38
Олександрповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Внутрішній діаметр | 10,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 45,1 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сторона монтажу | зверху |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Товщина | 50 мм |
Оригінальні номери
- TESLA 1044321-00-F, 1044321-00-F SK1, 1044321-00-G, 1044321-00-G SK1, 1044321-00-H, 1044321-00-H SK1, 1044321-00-J, 1044321-00-J SK1, 1044324-00-F, 1044326-00-F, 1044326-00-F SK1, 1044326-00-G, 1044326-00-G SK1, 1044326-00-H, 1044326-00-H SK1, 1044326-00-J, 1044326-00-J SK1, 118832110A, 118832110A SK1
Застосовність
- TESLA MODEL 3, MODEL Y
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Сумісність з моделлю | Model Y, Model 3 |
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 88.0304 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | TESLA 1044321-00-F, 1044321-00-F SK1, 1044321-00-G, 1044321-00-G SK1, 1044321-00-H, 1044321-00-H SK1, 1044321-00-J, 1044321-00-J SK1, 1044324-00-F, 1044326-00-F, 1044326-00-F SK1, 1044326-00-G, 1044326-00-G SK1, 1044326-00-H, 1044326-00-H SK1, 1044326-00-J, 1044326-00-J SK1, 118832110A, 118832110A SK1 |
| Матеріал | Гума |
- Ціна: 300 ₴

